شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش (یکتا) یک استارتآپ حوزه کشاورزی می باشد که به همت تیمی از متخصصان در حوزه های مختلف کشاورزی و مهندسی فناوری اطلاعات  (IT)، در سال ۱۳۹6 در مشهد به ثبت رسیده و در مرکز رشد فناوری کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع غذایی پارک علم و فناوری خراسان رضوی مستقر می باشد.

هدف آرمانی «یکتا» شکوفایی جامعه کشاورزی و توسعه اقتصاد دانش بنیان بوده و امروز افتخار دارد با بهره گیری از ایده های نو و خلاقانه و با تکیه بر توانمندی های علمی و ارتباط با مراکز تحقیقاتی و استفاده از دانش و تخصص خود در حوزه نرم افزار در بخش های مختلف کشاورزی خلاء موجود در بخش کشاورزی را پر نموده و سعی دارد که با تلاش خود بتواند قدمی در گسترش روش های نوین در این بخش بردارد. در اولین قدم با تکیه بر نیاز سنجی های انجام گرفته در بخش کشاورزی، شبکه کسب و کارهای کشاورزی را بر پایه فضای مجازی طراحی و با برند «یکتابان» و در دامنه ای با همین نام توسعه داده است و امید دارد تا با استفاده از توانمندی های موجود در شرکت و مدیریت دانش و سرمایه های کارآفرینی موجود در کشور، بتواند با اجرای سایر برنامه های خود ، بر کارآفرینی بخش کشاورزی اثر ارزشمندی بگذارد.

شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش با شعار «گامی نوین در خدمات کشاورزی» با امید به مشارکت در توسعه کشاورزی دانش بنیان و آبادانی ایران اسلامی در پیشبرد و رشد کشاورزی کشورگام بر می دارد.

 

چشم انداز : شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش در پنج سال آینده تبدیل به اولین شرکت برتر در زمینه شبکه کسب و کارهای کشاورزی در سطح کشور خواهد شد و  با داشتن حداقل ۵۰ درصد سهم بازار آنلاین محصولات و نهاده های کشاورزی در داخل کشور و به عنوان کریدور برتر صادرات محصولات کشاورزی کشور، انتخاب اول بهره­برداران بخش کشاورزی خواهد بود. این شرکت یکی از کانال های اصلی ارتباط با کشاورزان در ترویج، آموزش و انتقال دانش فنی به کشاورزان و مرجع اصلی اطلاعات و کالای تایید شده خواهد بود.

 

 

ماموریت : ماموريت شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش فراهم نمودن بستر ارتباط بهره برداران بخش کشاورزی با کلیه عوامل زنجیره ارزش، به منظور تبادل اطلاعات و کالا با حداقل زمان و واسطه می باشد. اين خدمات با هدف دسترسی آسان و ارزان کشاورزان به کالا ها و نهاده های تایید شده واطلاعات صحیح، توسعه بازاری با ثبات برای محصولات کشاورزان، برقراری ارتباط مستقیم کشاورزان و مشاوران تایید شده و کانالیزه کردن این ارتباط ارائه می شود.