مرکز مشاوره کشاورزی

مرکز مشاوره یکتابان مرکز مشاوره در حوزه های مختلف تخصصی کشاورزی به صورت مشاوره تلفنی ، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین و توسعه کسب و کارهای کشاورزی به کمک بهترین مشاورین سطح کشور

مرکز مشاوره کشاورزی یکتابان برای دستیابی آسان و ارزان کشاورزان و علاقمندان، به اطلاعات و مشاوران تایید شده راه اندازی شده و با استفاده از توان خود در برقراری ارتباط با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان، تلاش دارد تا بهترین کیفیت خدمات آموزش و مشاوره تخصصی کشاورزی را ارايه نماید. مرکز مشاوره کشاورزی یکتابان از کلیه مراجعه کنندگان عزیز خواهشمند ات به منظور افزایش کیفیت ارايه خدمات، با ارسال نظرات و پیشنهادات و یا شکایات خود ما را یاری نمایند. برای موفقیت در کسب و کار و پیشرفت در تولید، مهمترین ابزار علم و آگاهی است. هرچند مهارت آموزی یک ضرورت برای شروع یک فعالیت اقتصادی و اولین قدم در آن می باشد، ولی داشتن یک مشاور کشاورزی کارآمد و مطمئن برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات در هر کسب و کار ضروری است. مرکز مشاوره کشاورزی یکتابان قدمی کوچک در برقراری ارتباط شما با مشاوران تایید شده و مطمئن برداشته و با ایجاد سامانه « مرکز مشاوره کشاورزی » با هزینه بسیار اندک، اطلاعات مورد نیاز شما را در هرلحظه و هر مکان در اختیار قرار می دهد.

روش های دریافت مشاوره کشاورزی

Why choose Us?

مشاوره کشاورزی آنلاین

در این مشاوره کشاورزی سوال به صورت متن، فایل صوتی یا فایل تصویری تهیه و ارسال می شود و از طریق صفحه پروفایل به شما پاسخ داده خواهد شد. این پرسش و پاسخ می تواند تا زمان رسیدن به پاسخ نهایی ادامه داشته باشد.

Why choose Us?

مشاوره کشاورزی حضوری

شما می توانید پس از تکمیل فرم درخواست مشاوره کشاورزی، در صورت وجود امکانات، هماهنگی لازم جهت حضور شما در محل کار مشاور صورت خواهد گرفت.

Why choose Us?

اعزام مشاور کشاورزی به محل

پس از تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره کشاورزی توسط شما، هماهنگی لازم صورت گرفته و پیش فاکتور پرداخت هزینه به صفحه شخصی شما ارسال خواهد شد. پس از پرداخت هزینه، منتظر تماس مرکز مشاوره کشاورزی یکتابان باشید.

Iphone

عضویت در گروه مشاورین کشاورزی

مرکز مشاوره کشاورزی یکتابان به منظور ارائه خدمات با کیفیت به کشاورزان و اعضای شبکه کشاورزی، به طور در حال جذب مشاورین کشاورزی با تجربه و صاحب دانش می باشد. به همین منظور از کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری در گروه مشاوران یکتابان را دارند دعوت می شود تا با تکمیل فرم مربوطه به جمع خانوده یکتابان بپیوندند و در راه ارزشمند خدمت به کشاورزان و علاقمندان برای داشتن دنیایی بهتر برای زندگی همراه ما باشند.


شرایط حضور در گروه مشاوران یکتابان، عضویت در هیئت علمی دانشگاه های ها و مراکز تحقیقاتی یا عضو پایه یک نظام مهندسی کشاورزی می باشد.

درخواست عضویت

خدمات مشاوره کشاورزی

به منظور حمایت از توسعه فضای کسب و کارهای کشاورزی تلاش شده است که ارائه خدمت با حداقل هزینه صورت گیرد. این تعرفه ها عمومی بوده و برحسب ضرورت و نظر مشاوران تغییر خواهد کرد.

سوالات متداول مشاوره کشاورزی

در اینجا برخی سوالاتی که ممکن است برای شما رخ دهد را پاسخ داده ایم.

هزینه مشاوره چقدر می باشد؟
از چه راههای می شود درخواست مشاوه داد؟
آیا میتوان مشاوره را انتخاب کرد؟