دانلود اپلیکیشن یکتابان

اولین شبکه کسب و کارهای کشاورزی ایران

برای دانلود اپلیکیشن میتوانید شماره خود را وارد کرده تا لینک دانلود برای شما ارسال شود

اپلیکیشن یکتابان

اپلیکیشن یکتابان اولین اپلیکیشن جامع کسب و کارهای کشاورزی ایران است که با خدمات جامع پاسخگوی تمامی نیازهای کشاورزان است.

Image

آشنایی با سرویس های اپلیکیشن یکتابان

سوپر اپلیکیشن یکتابان با ارئه راهکار های جدید برای نیازهای مختلف زندگی شما را هوشمند می کند. سادگی، سرعت و مقرون به سرفه بودن شعار ماست و در تمام سرویس های این مجموعه به عنوان اولویت های اصلی شناخته می شود.
Responsive Layout

یکتانما

یکتانما یکی از سرویس های جذاب یکتابان هستش که ویدئو های مورد نیاز کشاورزهای عزیز و علاقه مندان به کشاورزی اونجا قرار میگیره. در یکتانما می تونید، ویدئو های خودتون رو برای اشتراک گذاری قرار بدید.

Retina Graphics

مشاوره

هر کشاورز یا دوستدار کشاورزی حتما نیاز به یک مشاور دلسوز داره. پس چه بهتر که اون کشاورز تخصص لازم رو داشته باشه و مورد تایید یکتابان هم باشه. به راحتی و رایگان می تونید روی مشاوره های یکتابان حساب کنید.

Powerful Performance

فروشگاه

خرید آسان و امن محصولات و تجهیزات کشاورزی به کمک یکتابان فراهم شده. به راحتی می تونید محصول خودتون رو از طرق اپلیکیشن یکتابان سفارش بدید.

Responsive Layout

اخبار

از جدیدترین خبر ها جا نمیونید ! در یکتابان به جدیدترین خبر های حوزه کشاورزی دسترسی پیدا کنید و در هرجا و هرمکانی که هستید به روز باشید.

Retina Graphics

آگهی ها

جدیدترین آگهی های خرید و فروش محصولات ،ادوات و تجهزات کشاورزی رو هر روز می تونید از بخش آگهی های یکتابان مشاهده کنید.

Powerful Performance

آموزش

به روز ترین مقالات آموزشی در حوزه کشاورزی و دامداری و شیلات در یکتابان جمع آوری شده است. این مقالات به صورت گام به گام در حوزه های تخصصی نگارش شده است.

Responsive Layout

میدون بار

برای فروش محصولات خود به صورت عمده می توانید روی کمک بخش میدون بار یکتابان حساب باز کنید.کافیه درخواست خودتون رو در میدون بار یکتابان ثبت کنید.

Retina Graphics

اعضا

اگر قصد مشاوره یا خواندن مطالب تخصصی رو داشته باشید می تونید شما هم یکی از اعضا ویژه سایت یکتابان باشید.

Powerful Performance

مجله

مطالب جذاب و جدید در حوزه های مختلف کشاورزی ، در مجله یکتایان جمع آوری شده است. در مجله از فناوری کشاورزی و ایده های جدید در این حوزه صحبت میکنم.

یکتابان، دستیار هوشمند کشاورز

شما میتوانید اپلیکیشن یکتابان را از هر یک از روش های زیر دانلود نمایید