نتایج جستجو

حریم خصوصی

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی چیست؟

  ما متعهد به اجرای استانداردهای چگونگی جمع آوری، استفاده و محافظت از اطلاعات شخصی شما هستیم و به همین منظور سیاست رعایت حریم خصوصی را  به طور کامل توضیح داده و تلاش کردیم تا روشن سازی نماییم. اساس این سیاست ها عبارتند از:

  • انواع اطلاعات شخصی که جمع آوری می شود.
  • توضیح می دهد که چگونه و چرا ما اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و استفاده می کنیم.
  • توضیح می دهد که چه زمانی و چرا ما ممکن است اطلاعات شخصی در یکتابان و سایر سازمان ها را به اشتراک بگذاریم.
  • توضیح می دهد که چگونه از اطلاعات شخصی ای که جمع آوری می کنیم نگهداری می کنیم.
  • حقوق و انتخاباتی که در ارتباط با اطلاعات شخصی شما دارید توضیح می دهد.

  این سیاست در صورت استفاده از خدمات و امکانات سایت یکتابان و خدمات آنلاین شرکت اعمال می شود. استفاده از خدمات و امکانات یکتابان به شرح ذیل می باشد:

  • خرید / سفارش خدمات و یا محصولات از هر یک از فروشگاه های برخط به صورت وب سایت یا اپلیکیشن یا خدمات تلفنی یکتابان
  • استفاده از امکانات آموزشی متنی، صوتی و تصویری
  • استفاده از خدمات مشاوره به اشکال مختلف آن
  • عضویت در شبکه به اشتراک گذاری صوت و تصویر در یکتانما
  • عضویت در هر یک از طرح های وفاداری
  • شرکت در تبلیغات و مسابقات ما و ثبت نام برای دریافت خبرنامه و پیشنهادات ما
  • برقراری ارتباط تلفنی کاربران با شرکت و یا برقراری ارتباط شرکت با کاربران
    

  هنگامی که برای استفاده از خدمات و امکانات سایت ثبت نام می کنید، ممکن است موارد ذیل جمع آوری گردد:

  • اطلاعات شخصی شما، از جمله آدرسهای پستی وشماره حساب بانکی، صورتحساب، آدرسهای پست الکترونیکی، شماره تلفن (ها)، تاریخ تولد، جنسیت و اطلاعات شناسنامه، کارت ملی یا گذرنامه  
  • جزئیات ورود به حساب کاربری، مانند نام کاربری و رمز عبور (رمزگذاری شده) که انتخاب کرده اید
  • علاقمندی ها، منافع مشترک شما با یکتابان، درآمد و سایر اطلاعات پروفایل شما
  • اطلاعات مربوط به خرید آنلاین شما
  • اطلاعات در مورد رفتار مرور آنلاین شما در وب سایت های ما، برنامه های موبایل و شبکه های عمومی و اطلاعات در مورد زمانی که شما بر روی یکی از آگهی های ما کلیک کنید (از جمله مواردی که در وب سایت های سازمان های دیگر نشان داده شده است)
  • اطلاعاتی درباره دستگاههایی که برای دسترسی به سرویس های ما استفاده کرده اید (از جمله مدل، مدل و سیستم عامل، آدرس IP، نوع مرورگر و شناسه دستگاه تلفن همراه) 
  • اطلاعات جغرافیایی دقیق شما
  • اطلاعات تراکنش، از جمله خرید از شرکای یکتابان و خرید آنلاین و سفارش آنلاین، میزان امتیاز کسب شده و میزان و نوع کوپن دریافت شده و نحوه استفاده از کوپن های خود در شرکت یا شرکت های تابعه یا شرکای دیگر یکتابان
  • جزئیات ایمیل ها و سایر ارتباطات دیجیتالی که ما برای شما ارسال می کنیم، از جمله اطلاعاتی درباره ایمیل هایی که شما باز می کنید و پیوندهای آنها را که روی آن کلیک می کنید
  • نظرات و مشارکت شما در نظرسنجی ها و پرسشنامه های مشتری
  •  سایر منابع اطلاعات شخصی

  ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی از منابع دیگر مانند شرکت های متخصص که اطلاعات، کانال های رسانه ای آنلاین، شرکای ما و ثبت های عمومی را عرضه می کنند به دست آوریم.


   اگر تمایلی به به اشتراک گذاری اطلاعات حریم خصوصی خود با یکتابان را نداشته باشید ممکن است تعدادی از خدمات از لیست خدمات و امکانات  از لیست شما حذف شود.

  تعهدات و سیاست های رعایت حریم خصوصی

  یکتابان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. یکتابان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از خدمات و امکانات سایت یکتابان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

  یکتابان برای تکمیل فرآیندهای خرید، درج آگهی، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. با توجه به اینکه سایت یکتابان از قوانین جمهوری اسلامی تبعیت می کند، کلیه فعالیت ها و فرآیندها رسمی بوده و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، یکتابان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  همچنین یکتابان ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه یکتابان را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

  انتشار محتوا یا هر اقدام دیگری در راستای معرفی خود به‌جای شخصیت حقیقی یا حقوقی دیگر ممنوع است. به ویژه، معرفی خود به‌عنوان کارمند شرکت یکتابان ممنوع است و منجر به مسدود شدن حساب شما برای همیشه می‌شود.

  تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Yektaban.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت یکتابان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Yektaban.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger وغیره جهت ارتباط با کاربران ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏ها و شماره تلفنهای ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

  ذکر این نکته ضروری است که اطلاعات شخصی شما بر اساس قوانین جمهوری اسلامی صرفا در صورت اجازه کتبی مقامات قضایی در اختیار نمایندگان رسمی ایشان قرار خواهد گرفت.

حامیان ما