نتایج جستجو

قوانین و مقررات یکتابان

   یگانه کارآفرینان  (یکتا) به عنوان منبعی کامل و خلاق از عکس‌های ایرانی، بازاری دوطرفه برای تبادل اطلاعات و خرید خدمات آموزشی و مشاوره ای با موضوعات مختلف در زمینه کسب و کارهای کشاورزی بوجود آورده است. استفاده از خدمات این وبگاه به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران است، لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

   قوانین عمومی

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های یکتابان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین فعالیت در محیط های مجازی (قوانین جرایم رایانه ای ) است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یکتابان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی مطالعه و پذیرش قوانین و تغییرات بعدی آن است.

  محتویات این وبگاه بر اساس " آنچه هست " و " آنچه موجود است " ارائه می شود، بدین معنا که یگانه کارآفرینان  هیچ­گونه تعهدی در قبال نتیجه استفاده از اطلاعات سایت در کسب و کار شما ندارد.

  یگانه کارآفرینان عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی­نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می­نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه یگانه کارآفرینان  نمی­باشد.

  کاربر باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی این توافقنامه را منعقد می­نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می­کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

  تعاریف :

  شرکت: شخصیت حقوقی یگانه کارآفرینان تدبیراندیش می باشد که مالک وب سایت یکتابان و اپلیکیشنهای مربوطه بوده و کلیه حقوق آن متعلق به این شرکت می باشد. در هرکجا از متن مربوط به قوانین از کلمات یکتابان، وب سایت، سایت یکتابان و شرکت استفاده شده است منظور شرکت یگانه کارآفرینان تدبیراندیش می باشد.

  مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیگر یکتابان از جمله خدمات مرتبط با مشاوره، آموزش، تبلیغات اقدام نماید.

  فروشنده یا تامین کننده : شخص حقیقی یا حقوقی که یکتابان پس از بررسی اطلاعات وی، وارد قرارداد با شخص شده و محصولات آن را در یکتابان جهت فروش به نمایش میگذارد.

  روز کاری : به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه درخواستهای ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

  محصول: هر آنچه از کالا یا خدماتی که در سایت یکتابان قابلیت درخواست جهت خرید و فروش را داشته باشد

  ارتباطات الکترونیکی

  هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدماتتنها شماره‌ای است که یکتابان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یکتابان را به اطلاع کاربران می‌رسان یکتابان استفاده می‏‌کنید، فایلی را آپلود میکنید، درخواست مشاوره می نمایید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به یکتابان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه  اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که یکتابان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

  همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا فروش ویژه و شرایط تشویقی و تبلیغاتی، امکان دارد یکتابان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه یا پیامک یکتابان را در پروفایل خود لغو کنند.

  توجه داشته باشید که 30004747475121 تنها شماره‌ای است که یکتابان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یکتابان را به اطلاع کاربران می‌رساند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان یکتابان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام یکتابان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@Yektaban.com اطلاع دهید. روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

  کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی­باشد. بنابراین یگانه کارآفرینان  مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود یگانه کارآفرینان  تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می­نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت یگانه کارآفرینان  هیچ گونه تعهدی در  خصوص جبران خسارات فعلی یا  آتی ندارد. 

     یگانه کارآفرینان  تضمینی ارائه نمی­نماید که داده­هایی که از این سایت دانلود می­شود، فاقد ویروس یا داده­های مخرب ­باشد.

  حق کپی رایت :

  همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات یکتابان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط یکتابان جزئی از اموال یکتابان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار یکتابان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای یکتابان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط یکتابان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار یکتابان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

   کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت یکتابان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج، نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای یکتابان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات یکتابان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورتی که کاربران از سن 18 سال جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند و مبنای تشخیص سن افراد خود اظهاری می باشد.

  مسئولیت مطالبی که به صورت بازپخش و نقل و قول از سایت ها و گزارشات و اخبار به صورت دیجیتال، متن چاپی و یا فایل های صوتی مربوط به افراد حقیقی یا حقوقی به عهده خود افراد بوده و یکتابان مسئولیتی در این خصوص ندارد.

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  یکتابان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. یکتابان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از خدمات و امکانات سایت یکتابان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

  یکتابان برای تکمیل فرآیندهای خرید، درج آگهی، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. با توجه به اینکه سایت یکتابان از قوانین جمهوری اسلامی تبعیت می کند، کلیه فعالیت ها و فرآیندها رسمی بوده و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، یکتابان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  همچنین یکتابان ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه یکتابان را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

  انتشار محتوا یا هر اقدام دیگری در راستای معرفی خود به‌جای شخصیت حقیقی یا حقوقی دیگر ممنوع است. به ویژه، معرفی خود به‌عنوان کارمند شرکت یکتابان ممنوع است و منجر به مسدود شدن حساب شما برای همیشه می‌شود.

  تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Yektaban.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت یکتابان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Yektaban.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger وغیره جهت ارتباط با کاربران ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏ها و شماره تلفنهای ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

  یگانه کارآفرینان  به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست­ها و مدیریت برنامه­ های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل ، نشانی شبک های اجتماعی و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد یگانه کارآفرینان   محرمانه تلقی می­شود و بدون اجازه کاربر جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه­ های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربر به یگانه کارآفرینان  اجازه می دهد که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان و شرکای کاری خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

  اطلاعات شخصی کاربر در سایت یگانه کارآفرینان   محرمانه تلقی می­شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

   مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می­نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به یگانه کارآفرینان  اطلاع دهد.

  کاربر متعهد می­گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارند و می­توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربرباید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می­گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی­کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی­کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی­کنند.

  نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

  سایت یکتابان ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل یکتابان نیستند و سایت یکتابان هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت یکتابان این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت یکتابان لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از یکتابان اداره می‌کنند، بنابراین سایت یکتابان نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد.

   شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت یکتابان باشد، خود برعهده خواهید داشت.

  محتوا

  یکتابان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است یکتابان تضمین نمی‏‌کند که توصیفهای محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط یکتابان دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه و بر اساس شرایط و ضوابط بازگرداندن کالا است.

  وب ‏‌سایت یکتابان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت یکتابان تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
  سایت یکتابان ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد و بررسی، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

  مسئولیت عدم استفاده صحیح و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی از این سرویس ها و همچنین هرگونه پیگرد قانونی مربوطه به عهده کاربر متخلف میباشد و در صورت بروز خسارت حاصل از عدم رعایت قوانین کاربر، متخطی می بایست بدون هیچگونه ادعایی جبران خسارت نماید.

  کلیه محتویات سایت یکتابان شامل قانون حق تکثیر و حقوق ناشرین بوده و کلیه حقوق آن متعلق به شرکت یگانه کارآفرینان تدبیراندیش میباشد.

  اخبار منتشر شده در یکتابان باز پخش اخبار عمومی منتشر شده توسط منابع خبری و سایت خبرگزاری های تایید شده کشور و سایت سازمان های دولتی می باشد. لذا مسئولیت استفاده از اخبار و انتشار آن توسط اعضائ سایت یکتابان و سایر بازدید کنندگان به عهده سایت یکتابان، شرکت مجری، مدیران و کارکنان این مجموعه نبوده و مسئولیت هر گونه ضرر و زیان احتمالی به افراد و یا تضییع حقوق شخصی و اجتماعی (حقوقی و مدنی ) افراد حقیقی و حقوقی نامبرده شده در اخبار با این مجموعه نمی باشد.

  انتشار اخبار اطلاعیه و اعلام برنامه های مختلف به معنی تایید آنها نیست و یکتابان هیچگونه مسيولیتی در قبال اثرات سوي و مخرب آنها و ضرر و زیان های احتمالی آنها ندارد.

  قوانین مربوط به سفارش و خریدکالا از فروشگاه یکتابان

  یکتابان به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت یکتابان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. یکتابان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای یکتابان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

  مسئولیت انجام تمامی امور کنترل کیفیت محصولات ارسالی بر عهده فروشنده می باشد و یکتابان هیچگونه مسئولیتی در برابر محصولات ارسالی به کاربر را نخواهد داشت . تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده (اعم از رنگ و سایرویژگیهای کالا)، یکتابان نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود همچنین مسئولیت تولید اطلاعات و مشخصات محصولاتی که توسط فروشنده به یکتابان اعلام گردیده و در سایت یکتابان قرار میگیرد، بر عهده فروشنده می باشد.

  یکتابان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای یکتابان محفوظ است.

  کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  همچنین، پرداخت کامل وجه در زمان ثبت سفارش به صورت آنلاین صورت می پذیرد.

  رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

   نام چاپ شده روی رسیدها و فاکتور های خرید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین شرکت یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت. هر گونه هزینه ایجاد شده به دلیل این نوع مغایرت ها به عهده کاربر می باشد.

  با توجه به اینکه به منظور حفظ حقوق مشتریان و تضمین صحت و تطابق کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی، هزینه پرداختی تا زمان اعلام رضایت و رسید کالا به تامین کننده پرداخت نخواهد شد، خریداران موظف به اعلام نتیجه خرید انجام داده شده هستند. یکتابان به منظور پیشگیری از هر گونه اختلال در تبادلات مالی تا ۷ روز پس از ارسال کالا توسط تامین کننده منتظر اعلام وضعیت خریدار خواهد ماند. در صورت عدم دریافت پاسخ از سمت مشتری ( اعلام دریافت کالا و رضایت از عملکرد، دریافت کالا و عدم رضایت و عودت کالا و یا اعلام عدم دریافت کالا) یکتابان فرآیند خرید را تمام شده تلقی نموده و هزینه پرداختی مشتری را بر اساس درخواست تامین کننده پرداخت خواهد نمود.لذا در هرگونه ادعای بعدی مشتری در خصوص خرید انجام شده، صرفا تامین کننده پاسخگو بوده و یکتابان خود را از هرگونه دعوی و خسارت و ... مبرا می داند ولی کمال همکاری را با مشتریان خود جهت احقاق حق خواهد نمود.

  خسارت در هنگام حمل و نقل

  • حمل کالای سفارش داده شده توسط فروشنده صورت می پذیرد و یکتابان مسئولیتی بابت حمل و بسته بندی سفارشات ندارد ولی یکتابان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. چنانچه کاربر درخواست حمل محصول توسط شرکتهای حمل و نقل معتبر را نماید هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
  • آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید طی ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش یکتابان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش یکتابان ارسال شود.

  سرویس مهلت تست ۷ روزه :

  • در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، یکتابان با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند،  تا ۷ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند در هنگام دریافت توسط مشتری می بایست سالم بودن آن چک شوند، علی القاعده این محصولات مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.
  • لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش یکتابان کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.
  • آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.
  • برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۷ روزه یکتابان، دقت فرمایید که کالا در صورت دارا بودن امکان بسته بندی شدن، به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی ( در صورت دارا بودن) و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
  • در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط یکتابان دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
  • در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه یکتابان یا در انبار فروشنده به اتمام رسیده باشد، و یکتابان یا فروشنده امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.
  • مسئله حائز اهمیت این است که چون در زمان بازگرداندن محصول، ارسال و دریافت محصول توسط فروشنده صورت میپذیرد، یکتابان در کلیه مراحل اجرای فرآیند، نظارت جهت صحت اجرای این بند را دارد.

  برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

  سیاست قیمت گذاری

  سیاست قیمت‌‏گذاری در یکتابان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در قسمت فروشگاه یکتابان قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول تعیین شده است و            سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

  با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، یکتابان نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، یکتابان موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه میشود. همچنین مسئولیت قیمتهای اعلام شده و هرگونه مشکلات تعذیراتی و عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی و ضوابط و آیین نامه ها( مانند قانون حمایت از مصرف کننده) در تعیین قیمت و کم فروشی و گران فروشی به عهده ( فروشنده، تولیدکننده، تامین کننده و ارائه دهنده محصول به سایت یکتابان) می باشد.

  طرحهای تشویقی و امتیاز و کوپن

  طرحهای تشویقی خاص ( با هر عنوان که در سایت یکتابان باشد) به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های عادی درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد، وضعیت کالا به نام وجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش خاص به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح تشویقی خاص باشد، قیمت طرح خاص برای آن کالا اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، یکتابان تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی (عمده) ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین، به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، یکتاکوین تعلق نمی‌گیرد. هزینه ارسال سفارش برای بخش طرح های تشویقی خاص به ازای هر کالا به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

  امتیاز یک شاخص ارزش گذاری برای فعالیت ها و حمایت های مادی و معنوی شما در این سایت می باشد. میزان امتیاز بر اساس سیاست های شرکت در هر زمان ممکن است تغییر نماید. این تغییرات هیچگونه حقی برای کاربران به منظور استفاده از تغییرات جدید برای فعالیت های قبلی و یا قوانین قبلی برای فعالیت های جدید ایجاد نمی نماید. هرچند یکتابان تمام تلاش خود را برای رضایتمندی شما از فعالیت و حضورتان در سابت می نماید ولی به منظور تسهیل فرآیندها و پیشگیری از مشکلات احتمالی امتیازات را یک حق کاملا شخصی برای خود دانسته و می تواند به طور کامل حذف نماید و کابران عضو سایت حق اعتراض در این خصوص را نخواهند داشت.

  قوانین مربوط به آگهی ها :

  یکتابان هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله های شما در قسمت آگهی ها نداشته و هدف یکتابان از این بخش، معرفی محصولات و توانمندی تولیدکنندگان به بازار بوده لذا انجام هرگونه معامله و هر نوع پرداخت وجه، هیچ ارتباطی به یکتابان نداشته و صرفا شخص خریدار و فروشنده متضمن معامله شان می باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، هیچ مسئولیت قانونی متوجه یکتابان نمی باشد.

  قوانین مربوط به ویدیوهای یکتابان

  کاربران متعهد می‌شوند هنگام استفاده از سرویس پخش باتاخیر یکتابان به تمام قوانین محلی، منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی عمل کند.

  انتشار هرگونه محتوا که شامل انجام، ترویج یا تشویق عملی خلاف قوانین جاری کشور باشد، ممنوع است.

  مسئولیت پخش تصویر افرادی که در هنگام فیلم برداری توسط کاربران در فیلم حضور دارند با شخص کاربری است که فیلم را تهیه و برای یکتابان ارسال نموده است. در صورت هرگونه اعتراضی به بخش مربوط به فیلم های ارسالی کاربران، به دلیل عدم رعایت اصول و قوانین حریم شخصی مسئولیت آن با کاربر مربوطه بوده و یکتابان در شناسایی شخص متخطی و رفع مشکل، کمال همکاری را با مقامات مسئول خواهد داشت.

  تعلیق : اگر حساب کاربری شما برای مدتی مشخص یا برای همیشه مسدود شده باشد، ایجاد حساب کاربری جدید یا استفاده از هویت جعلی و حتی حضور در پخش باتاخیر افراد دیگر ممنوع است.

  دور زدن تعلیق علاوه بر افزودن به زمان تعلیق، ممکن است منجر به مسدود شدن دائمی حساب شما شود.

  موارد آسیب به خود: هنگام پخش باتاخیر، انجام هرگونه عملی که زندگی شما را به خطر بیندازد و یا به شما آسیب فیزیکی وارد کند، ممنوع است. این قانون شامل موارد زیر می‌شود اما به آنها محدود نیست.

  • تهدید به خودکشی
  • فشار عمدی فیزیکی (به‌عنوان مثال ۲۴ ساعت پخش باتاخیر تک نفره)
  • استفاده از مواد مخدر

  آزار و تهدید دیگران : هرگونه آزار، تهدید یا هتک حرمت دیگران در حین پخش باتاخیر ممنوع است.

  موارد زیر، مسائلی هستند که ما کوچکترین تحملی برای آن نداریم و حساب شما را برای همیشه مسدود می‌کنیم:

  • تلاش برای آسیب رساندن یا قتل دیگران
  • تلاش برای DDoS کردن  (Denial of Service attack) سرازیر کردن تقاضاهای زیاد به یک سرور و استفاده بیش از حد از منابع (پردازنده، پایگاه داده، پهنای باند، حافظه و...) به طوری که سرویس دهی عادی به کاربران دچار اختلال شده یا از دسترس خارج شود یا گزارش غلط دادن به پلیس/ ادمین راجع به دیگران
  • نشان دادن اسلحه گرم یا سرد از قبیل چاقو، کلت و مواد منفجره

  توهین، تبعیض و خشونت: انتشار هرگونه محتوا یا انجام هر عملی که ترویج‌دهنده و مشوّق تبعیض، توهین یا خشونت بر اساس قومیت، نژاد، جنسیت، سن، ناتوانی‌های جسمانی یا ذهنی، مذهب یا ملیت یا موارد مشابه باشد ممنوع است.

  حساب کاربری افراد خاطی بدون اخطار و برای همیشه مسدود می‌شود.

  انتشار اطلاعات شخصی بدون اجازه: کاربران حق پخش اطلاعات شخصی افراد دیگر را بدون اجازه آنها ندارند. این اطلاعات شامل اسم واقعی، محل زندگی و شغل افراد، اطلاعات ارتباطی مانند ایمیل، تلفن همراه، تلفن ثابت و ... می‌شود اما محدود به این موارد نیست.

  قانون کپی رایت : تنها استریم رویداد های باتاخیر در سرویس پخش باتاخیر یکتابان مجاز است. بنابراین از نمایش محتوای از پیش ضبط شده ( فیلم، موزیک ویدیو و ...) بدلیل عدم رعایت قانون کپی‌رایت و باتاخیر نبودن محتوا اکیدا خودداری کنید.

  مسئولیت پذیری :

  مسئولیت نظارت بر کامنت‌های هر پخش باتاخیر برعهده صاحب کانال و صاحب فیلم است. امکان حذف کامنت ها و مسدود سازی کامنت دهندگان برای صاحب کانال ،عامل پخش باتاخیر وجود دارد.

  مسئولیت محتوای منتشرشده در پخش باتاخیر متوجه عامل پخش باتاخیر است. در صورت مشاهده هرگونه نقض قوانین، یکتابان این اختیار را دارد که در هر زمانی کانال یا فیلم شما را از لیست پخش عمومی خارج یا کانال و حساب کاربری شما را برای همیشه یا مدتی مشخص تعلیق کند.

  در موارد بالا هیچ مسئولیتی متوجه یکتابان نیست.

  با توجه به اینکه سیاست یکتابان در استفاده از فضای پخش با تاخیر، آموزش و توسعه کشاورزی می باشد، در صورت عدم تایید مطالب ویدئوی بارگذاری شده توسط کارشناسان و مشاوران و کاربران با تجربه پیش یا پس از پخش، یکتابان مجاز به حذف ویدئوی مورد نظر می باشد و هیچ تعهد و هزینه ایی متوجه یکتابان نمیباشد.

  مسئولیت استفاده از مطالب ارائه شده در فایلهای ویدیویی و آموزشهای ارائه شده به عهده مشتری بوده و یکتابان هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در برابر آن نداشته و نمیپذیرد.

   قوانین بارگذاری ویدیو:

  مواردی که در حین بارگذاری ویدیو باید رعایت شوند عبارتند از :

  • رعایت حقوق ناشر و مولف
  • دلخراش و آزار دهنده نبودن
  • مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه
  • اهانت آمیز نبودن به فرد، گروه، فرقه، مذهب ، اقلیت های قومی و مذهبی و مقامات سیاسی و ...
  • نداشتن موزیک متن غیر مجاز
  • عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی در سایت
  • عدم تمسخر یک شهروند
  • اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی

  » با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت یکتابان مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

  » پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد یکتابان محفوظ خواهد ماند.

  انتخاب نام کانال:

  پس از انتخاب نام کانال ، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارکهای تجاری خاص و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی ، امتیاز استفاده از نام کانال پس از مکاتبه با دارنده کانال ،به آن شخص اعطا خواهد شد.

  قوانین مرتبط با اﺳﺘﻔﺎده از ﺧﺪﻣﺎت مشاوره :

  مشاور : به شخصی گفته می شود که اطلاعات شخص در سایت یکتابان به عنوان مشاور بارگذاری شده باشد و دارای شرایط لازم ( تحصیلات مرتبط، تخصص و تجربه کاری و .. ) از نظر یکتابان و افراد شناخته شده و یا سازمان ها و مراکز تحقیقاتی باشد. 

  ﮐﺎرﺑﺮ ﻓﻘﻂ ﻣﺠﺎز اﺳﺖ ﺑﺎ اطلاﻋﺎت ﮐﺎرﺑﺮی ﮐﻪ ﺑﺎ آن ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﮐﺮده اﺳﺖ ﺑﺎ  ﻣﺸﺎور در ﭘﻨﻞ ﭼﺘﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﯾﺖ یکتابان در اﺧﺘﯿﺎرش ﻗﺮار ﻣﯽ دﻫﺪ، ارﺗﺒﺎط ﺑﺮﻗﺮار ﮐﻨﺪ و ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﺧﺎرج از ﺳﺎﯾﺖ یکتابانﻏﯿﺮﻣﺠﺎز ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و یکتابانﻫﯿﭻ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺘﯽ در اﯾﻦ ﻗﺒﺎل ﻧﺪارد .

  ﻣﺸﺎور ﻓﻘﻂ ﻣﺠﺎز اﺳﺖ ﺑﺎ اطلاﻋﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ یکتابان داده اﺳﺖ و ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺳﺎﯾﺖ یکتابانﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ ﺑﺎ ﮐﺎرﺑﺮ ارﺗﺒﺎط ﺑﺮﻗﺮار ﮐﻨﺪ . ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ ﮐﺎرﺑﺮ ﺧﺎرج از ﺳﺎﯾﺖ یکتابان ﭘﯿﮕﺮد ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ دارد و ﺑﻪ ﻫﺮ ﻃﺮﯾﻘﯽ ﻏﯿﺮ ﻣﺠﺎز ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ

  ﮐﺎرﺑﺮ و ﻣﺸﺎور ﻫﺮدو ﻣﻮﻇﻒ ﺑﻪ رﻋﺎﯾﺖ ﺣﺮﯾﻢ ﺧﺼﻮصی و ﺣﻔﻆ اﺣﺘﺮام و ﻋﺪم ﻫﺘﮏ ﺣﺮﻣﺖ ﻃﺮف ﻣﻘﺎﺑﻞ و رﻋﺎﯾﺖ ﺷﺌﻮﻧﺎت اسلاﻣﯽ در ﻣﮑﺎﻟﻤﺎت ﺧﻮد ﻫﺴﺘﻨﺪ .

  یکتابانﻣﻮﻇﻒ اﺳﺖ ﻣﮑﺎﻟﻤﺎت و مکاتباتﮐﺎرﺑﺮ ﺑﺎ ﻣﺸﺎور را ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﻧﮕﻪ دارد ﻣﺸﺎور ﻣﻮﻇﻒ اﺳﺖ ﻣﮑﺎﻟﻤﺎت و اطلاﻋﺎت ﮐﺎرﺑﺮان را ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﻧﮕﻪ دارد ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﻮﻇﻒ اﺳﺖ ﻣﮑﺎﻟﻤﺎت ﺧﻮد ﺑﺎ ﮐﺎرﺷﻨﺎس را ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﻧﮕﻪ دارد.

  یکتابان مسئولیتی درخصوص پیشنهادات و دستورالعملهای و معرفی کالاها توسط مشاوران ندارد و در صورت بروز هرگونه خسارت، هیچگونه مسئولیتی متوجه یکتابان نخواهد بود.

  کاربر می تواند در صورت عدم رضایت از مشاوره نظر خود را به سایت یکتابان از طرق دسترسی اعلام نماید و یکتابان تلاش خود را جهت پیگیری موضوع و در صورت نیاز تجدید مشاوره می نماید ولی مسئولیتی در قبال عودت مبلغ پرداخت گردیده توسط کاربر را ندارد.  

  قوانین مربوط به بورس

  کاربران برای شرکت در بورس می بایست 10 درصد مبلغ پایه اعلام شده جهت معامله را به حساب یکتابان پرداخت نمایند که پس از اتمام زمان اعلام گردیده چنانچه برنده شده باشند مبلغ واریز شده از مبلغ توافق گردیده کسر و مابقی مبلغ به حساب یکتابان پرداخت میگردد و چنانچه کاربر دیگری برنده شده باشد، کل مبلغ به حساب واریز کننده، مرجوع میگردد.

  لازم به ذکر است که چنانچه کاربری در بورس شرکت نموده و برنده شده باشد و سپس از خرید خود منصرف گردد، مبلغ واریزی به نفع یکتابان ضبط و کاربر مذکور حق هیچگونه اعتراضی در این مورد را نخواهد داشت.

  چنانچه مشتری از خدمات تایید گواهی محصول یکتابان جهت کارشناسی محصول خریداری شده استفاده ننماید، مسئولیت هرگونه مغایرت، معیوب بودن و کیفیت محصول خریداری شده در بورس به عهده مشتری و شخص فروشنده بوده و یکتابان هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.

  نمایندگی

  یکتابان در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی یکتابان اطلاع دهید. مشاوران، اعضای باشگاه مشتریان، بازاریاب ها و هر فردی که به نوعی به صورت قرارداد کتبی یا شفاهی در یکتابان فعالیت می نماید، نماینده یکتابان محسوب نمی شود.

  قوه قهریه

  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، یکتابان هیچ گونه مسئولیتی در رعایت قوانین و مقررات نداشته و پس از رفع مشکل و برگشت به حالت عادی یکتابان با ارائه خدمات تلاش خود را در جهت تامین خواسته ها و جبران مشکلات پیش آمده خواهد نمود.

  یکتابان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

  عدم اعتبار جزیی توافقنامه

  چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی­اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی­باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود. 

  مکاتبات

  کلیه مکاتبات به طریق ایمیل به نشانی  info@yeganekarafarinan.ir  می­باشد و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.

  حل اختلاف

  این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه­ای استان ارجاع می­شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی­ و لازم­الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه­ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می­شود و در هر حال قابل اجراست.

حامیان ما