نتایج جستجو

اشتغال در یکتا

  چرا کار در یکتا

   

  ارزش های بنیادین یکتا،  اشتغال در یکتا را تبدیل به یک فرصت نموده است. یکتا با نگاهی نو به اشتغال و بهره مندی کلیه اعضاء یکتا در ثروت ایجاد شده در آن، همکاران خود را در هر بخش و هر سطحی، شریک در فرآیند  تولید و فروش خدمت و کالا می داند. یکتا در مسیر خدمت به بخش کشاورزی هر فعالیتی را به دانش تجهیز نموده همراهان خود را در توانمندی سازی و ایجاد انگیزه های مثبت همراهی می نماید. آینده روشن فعالیت های یکتا، هر کسی را به حضور در تیم یکتا ترغیب می­کند.

   

  محیط کار  و فرهنگ کاری در یکتا

  محیط کار در یکتا محیطی با نشاط و پرانرژی، با امکانات کاری مناسب و در حال بهینه سازی مداوم می باشد که سیستم مدیریت نیروی انسانی برای ارزیابی فعالیت ها و اثر بخشی نیروها به منظور بهرهمندی از فعالیت با کیفیت در خال استفرار می باشد.

   فرهنگ سازمانی یکی از اساسی‌ترین زمینه‌های تغییر و تحول در سازمان می باشد که به تحول ریشه ای سازمان  منتهی می شود. فرهنگ سازمانی در یکتا بر پایه اصول شفافیت در رفتار، صداقت در گفتار، اعتماد و مشتری محوری استوار است و در تمامی فعالیتها و فرایندها، مشتری ناظر بر فعالیت یکتا بوده و به او احترام میگذاریم.

   

   

  جایگاه های شغلی

  1. مالی و اداری: منشی، کارشناس منابع انسانی، کارشناس رسیدگی اسناد مالی
  2. توسعه بازار: روایط عمومی، کارشناس سئو و دیجیتال ماکتینگ، مدیر فروش و توسعه بازار
  3. طراحی و برنامه نویسی:  مدیر پروژه، برنامه نویس، طراح UI مسلط به وب و موبایل
  4. تولید محتوی: کارشناس ارشد در رشته های مختلف کشاورزی، طراح گرافیست، خبرنگاری

   

  کارآموزی

   

  کلیه دانشجوبان مقاطع مختلف در رشته های مربوط به فناوری اطلاعات (نرم افزار)، روابط عمومی، طراحی و گرافیست، عکاسی و خبرنگاری و رشته های مختلف کشاورزی میتوانند علاوه بر گذراندن دوره کارآموزی در یکتا، میتوانند شانس حضور در تیم کاری یکتا را برای خود افزایش دهند.

   

حامیان ما